Štátny príspevok na zdvíhacie zariadenia
Informujte sa o možnosti prefinancovania našich produktov cez príspevok od štátu

ZDVÍHACIE ZARIADENIA A VÝŤAHY PRE IMOBILNÝCH

Ridop Vám ponúka kvalitné a profesionálne zdvíhacie zariadenia nielen pre imobilných a ľudí so zníženou schopnosťou pohybu. V našej ponuke nájdete riešenie na každú architektonickú bariéru. Či sa jedná o profesionálny pásový aj kolieskový schodolez, na Slovensku vyrábaný stoličkový výťah, ktorý prekoná aj tie najužšie schodiská a takisto na Slovensku vyrábanú šikmú schodiskovú plošinu a zvislú plošinu. Našim cieľom je ponúkať klientom komplexné riešenia v oblasti bezbariérovosti, odborné poradenstvo pri navrhovaní riešení a pomoc s financovaním. Prezrite si naše pomôcky pre osoby so znevýhodnením a s otázkami nám neváhajte zavolať na bezplatnú linku 0800 500 534.

PREČO VYBRAŤ ZDVÍHACIE ZARIADENIA OD RIDOP

PROFESIONALITA

Ridop je firma v ktorej sa stretli profesionáli v obore debarierizácie bytov, domov a verejných budov. 15 ročná prax v navrhovaní a realizácii zdvíhacích zariadení nie len našimi obchodnými zástupcami, ale aj špičkovými technikmi. To znamená zrealizovaných viac ako 1500 inštalácií a 5000 návrhov na inštaláciu.

RIEŠENIE NA MIERU

Ponuka našich zariadení je vyladená tak, aby bolo možné splniť aj tie najnáročnejšie technické podmienky a individuálne požiadavky na prekonávanie bariér či už u Vás doma, alebo vo verejných priestoroch. Naši odborníci s bohatou praxou zakomponujú zdvíhacie zariadenia vždy správne s ohľadom na danú dispozíciu.

SERVIS DO 24 HODÍN

Servisné strediská strategicky umiestnené po celom území Slovenska zabezpečia promptné a správne riešenie Vašich problémov našimi skúsenými servisnými technikmi. Do 24 hodín kdekoľvek na Slovensku. Sme Vám k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni na bezplatnej linke 0800 500 534.

Zavoláme Vám naspäť.

Radi zodpovieme Vaše otázky osobne. Nechajte nám Vaše telefónne číslo a my Vás budeme v čo najkratšom čase kontaktovať. 

Naši partneri:

NAŠE ZARIADENIA MÁME SKLADOM