Kedy rozmýšľať nad stoličkovým výťahom

Máte vy, alebo niekto z Vašich blízkych problém prejsť po schodoch? Určite nie ste jediný. To, čo sa začína ako zdanlivá nepríjemnosť môže časom prerásť do väčšieho problému. Kedy je čas niečo s tým robiť? Prinášame Vám niekoľko tipov a odporúčaní, ktoré Vám môžu pomôcť určiť kedy je správny čas porozmýšľať nad inštaláciou stoličkového výťahu. 1. Keď sa o Vás obávajú Vaši blízki Začínajú sa...

Máte vy, alebo niekto z Vašich blízkych problém prejsť po schodoch? Určite nie ste jediný. To, čo sa začína ako zdanlivá nepríjemnosť môže časom prerásť do väčšieho problému. Kedy je čas niečo s tým robiť? Prinášame Vám niekoľko tipov a odporúčaní, ktoré Vám môžu pomôcť určiť kedy je správny čas porozmýšľať nad inštaláciou stoličkového výťahu.


1. Keď sa o Vás obávajú Vaši blízki

Začínajú sa členovia Vašej rodiny obávať o Vašu bezpečnosť pri prekonávaní schodov? Mali ste rozhovor o tejto téme s Vašimi deťmi, alebo vnúčatami? Prípadne s priateľom, alebo susedom? Pokiaľ Vaši blízki prejavujú obavy o Vaše pohodlie a nie sú istí, či dokážete kráčať po schodoch bez pomoci, je možno vhodný čas zamyslieť sa. Ide o Vašu bezpečnosť a v konečnom dôsledku o Vaše zdravie.

2. Keď sa prekonávanie schodov mení na prekážkovú dráhu

Možno to poznáte – potrebujete vyjsť na vyššie poschodie, pretože si niečo chcete zobrať, príp. sa potrebujete dostať do kúpeľne. Cesta nad ktorou ste sa predtým ani nezamysleli sa stala náročnou a nepohodlnou. Na to aby ste sa dostali na vyššie poschodie musíte vykonať nezvyčajné úkony, ktoré predtým neboli nutné. Napríklad pokiaľ potrebujete použiť všetky štyri končatiny na to aby ste sa dostali hore vystavujete sa značnému nebezpečenstvu.

3. Keď Vás kráčanie po schodoch neprimerane unavuje

Prejdete hore po schodoch, prípadne zídete dole a vyčerpá Vás to natoľko, že to má vplyv na Vašu energiu po zvyšok dňa? Trvá Vám prekonanie schodov neprimerane dlho? Stoličkový výťah Vám dokáže ušetriť čas a úsilie, ktoré by ste inak museli venovať náročnému prekonávaniu schodov. Mnoho našich klientov zistí, že po inštalácii stoličkového výťahu sú zrazu aktívnejší a majú čas venovať sa veciam, ktoré sú pre nich naozaj dôležité.

Čo s tým môžete robiť?

Pomenujte a vyslovte svoje obavy. Zdôverte sa rodine, alebo blízkym s Vašimi problémami. Alebo pokiaľ sa obávate o blízkeho človeka, ktorý čelí podobným ťažkostiam, otvorene sa porozprávajte o tom, čo Vás trápi.

Inštalácia schodiskovej sedačky u Vás doma nie je taká nedostupná ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Na kúpu tohto zariadenia môžete totiž získať príspevok od štátu až do výšky 95% z jeho ceny. Oslovte nás a porozprávajte sa s našimi odborníkmi. Spoločný rozhovor im pomôže pochopiť Vaše požiadavky a potreby. Pri osobnej návšteve zmerajú Vaše schody, navrhnú to správne riešenie na mieru a pomôžu Vám s vybavením financovania stoličkového výťahu. Osobná konzultácia a návšteva je bezplatná a nezáväzná. Vypracujeme Vám projekt, ktorý môžete potom prebrať s Vašimi blízkymi.

Zavolajte nám na bezplatné telefónne číslo 0800 500 534, prípadne vyplňte nižšie uvedený formulár a naši pracovníci sa s Vami skontaktujú.