NÁŠ TÍM

Mário Krajči

obchodný zástupca

Róbert Cotiofan

obchodný zástupca

Peter Vajda

obchodný zástupca

Michal Pavlík

obchodný zástupca

Ivan Krajči

obchodný zástupca

KTO SME?

Slovenskú firmu Ridop vytvoril tím odborníkov, ktorí sa už 14 rokov zaoberajú riešeniami v oblasti bezbariérovosti. Predchádzajúce skúsenosti a rozsiahle znalosti v odbore debarierizácie sme pretavili do ponuky zdvíhacích zariadení pre imobilných. Klientom vieme poskytnúť odborné poradenstvo, zabezpečiť riešenia prispôsobené ich potrebám, ale aj pomôcť s ich financovaním.

Pri našej práci sa snažíme pochopiť potreby konkrétneho človeka a ponúknuť také riešenie, ktoré mu doma zabezpečí jednoduchšie a dôstojné presúvanie sa. Schody už viac nemusia byť neprekonateľnou prekážkou.

ČO ROBÍME?

Počas našej praxe sme sa stretli so stovkami klientov, ktorým sme úspešne vyriešili každodenné starosti spojené s prekonávaním schodov, zdvíhaním a presúvaním v rámci bytu. Dôverne poznáme potreby ľudí so znevýhodnením a ponúkame konkrétne riešenia, ktoré im pomáhajú. Naša práca nekončí realizáciou zdvíhacieho zariadenia. Ku všetkým našim zariadeniam robíme odborný servis.

ČO PONÚKAME?

Bez kvalitných zdvíhacích zariadení nie je možné prekonávať bariéry bez kompromisov. Naše portfólio zariadení je zostavené z výrobkov renomovaných európskych výrobcov. Preto nie sme obmedzovaní pri výbere zariadení a vieme plne prispôsobiť každú pomôcku potrebám klientov. Naše stoličkové výťahy a plošiny sú dokonca vyrobené na Slovensku.

KTO SÚ NAŠI KLIENTI?

Našimi klientmi sú ľudia, ktorí potrebujú každý deň vykonávať bežné činnosti. Zdravotné znevýhodnenie tieto úkony sťažuje, alebo znemožňuje. Uvedomujeme si, že každý človek so znevýhodnením má špecifické potreby a špecifické zdravotné obmedzenia. Preto pristupujeme ku každému klientovi individuálne. Našim cieľom je spokojný klient, ktorému uľahčíme život. 

14 rokov skúseností.

14 ročná prax v navrhovaní a realizácii zdvíhacích zariadení nie len našimi obchodnými zástupcami, ale aj špičkovými technikmi.

Viac ako 1500 inštalácií

Naši obchodní zástupcovia a technici zrealizovali viac ako 1500 inštalácií a 5000 návrhov na inštaláciu.

Servis do 24 hodín

kdekoľvek na Slovensku. Sme Vám k dispozícii 24 hodín denne7 dní v týždni na bezplatnej linke 0800 500 534.

Naši partneri:

Zavoláme Vám naspäť.

Radi zodpovieme Vaše otázky osobne. Nechajte nám Vaše telefónne číslo a my Vás budeme v čo najkratšom čase kontaktovať.

Vaše údaje nebudú zneužité.

NAŠE ZARIADENIA MÁME SKLADOM