REFERENCIA: Šikmá schodisková plošina SK1

U nášho klienta zo stredného Slovenska sme zrealizovali ďalšiu inštaláciu šikmej schodiskovej plošiny. Pán Anton je už dlhšie na vozíku a doteraz mal veľký problém prekonať schody, ktoré sa nachádzajú pred vstupom do domu. Prečítajte si čo o plošine povedala manželka pána Antona a pozrite si video nainštalovanej plošiny.


Riešenie v praxi

Bariéru v tomto prípade tvorí 5 schodov, ktoré sa nachádzajú vo vonkajšom prostredí pred vstupom do domu, kde pán Anton býva aj s manželkou. Tá sa o neho stará a dôverne pozná ťažkosti spojené s prekonávaním schodov. Ako hovorí: „Vždy, keď sme potrebovali ísť s manželom von musela som zavolať niekoho, kto mi pomôže manžela na vozíku preniesť.“ Netreba pripomínať, že takýto spôsob prekonávania schodov je nebezpečný a nepohodlný pre všetkých zúčastnených. Takáto bariéra zároveň znamená, že sa akékoľvek presuny von obmedzia na tie najnutnejšie ako sú návštevy lekára a pod. Manželka pána Antona dodáva: „Najviac sme spokojní s tým, že ideme von kedykoľvek chceme a dokonca aj v zime, čo bol v minulosti najväčší problém.“

Sme radi, že plošina plní svoj účel a je užitočným pomocníkom pri každodenných činnostiach. Viac realizácií zdvíhacích zariadení u našich klientov si môžete pozrieť tu. Možnosti šikmej schodiskovej plošiny SK1 Vám radi predvedieme osobne a pomôžeme Vám vybrať najlepšiu konfiguráciu na Vaše schody. Zavolajte nám na bezplatné číslo 0800 500 534, alebo vyplňte nižšie uvedený formulár a dohodnite si stretnutie.

Zavoláme Vám naspäť.

Radi zodpovieme Vaše otázky osobne. Nechajte nám Vaše telefónne číslo a my Vás budeme v čo najkratšom čase kontaktovať.

Vaše údaje nebudú zneužité.

NAŠE ZARIADENIA MÁME SKLADOM