Zvislá zdvíhacia plošina A5000 v obci Kobyly

V obci Kobyly na východe Slovenska sme nainštalovali zdvíhacie zariadenie, ktoré bude slúžiť na prístup do budovy obecného úradu. Zvislá zdvíhacia plošina bude pomáhať imobilným občanom a ľuďom so zníženou schopnosťou pohybu. Plošina rieši prístup tam, kde sa predtým nachádzalo len dlhé schodisko, ktoré bolo pre imobilných neprekonateľnou bariérou. Pozrite sa ako sme túto bariéru odstránili....

V obci Kobyly na východe Slovenska sme nainštalovali zdvíhacie zariadenie, ktoré bude slúžiť na prístup do budovy obecného úradu. Zvislá zdvíhacia plošina bude pomáhať imobilným občanom a ľuďom so zníženou schopnosťou pohybu. Plošina rieši prístup tam, kde sa predtým nachádzalo len dlhé schodisko, ktoré bolo pre imobilných neprekonateľnou bariérou. Pozrite sa ako sme túto bariéru odstránili.


zvisla zdvihacia plosina cibes a5000 kobyly 01

Plošina vo vonkajšom prostredí

Pre tento projekt sme vybrali ako najvhodnejšie riešenie zvislú zdvíhaciu plošinu od renomovaného švédskeho výrobcu Cibes. Pred vstupom na obecný úrad sa nachádza dlhé schodisko a samotné prevýšenie je takmer 3 metre. Pre osoby s obmedzenou schopnosťou pohybu a pre vozičkárov je takáto bariéra neprekonateľná. Cieľom bolo zvoliť zariadenie, ktoré bude pohodlné na obsluhu a maximálne spoľahlivé, keďže má slúžiť aj počas nepriaznivých poveternostných podmienok. Z tohto dôvodu sme zvolili plošinu A5000, ktorá je umiestnená v šachte.

zvisla plosina a5000 kobyly 02 zvisla zdvihacia plosina a5000 kobyly 03 zdvihacia plosina a5000 kobyly 06

Maximálne prispôsobenie prostrediu.

Zvislá zdvíhacia plošina Cibes A5000minimálne zástavbové rozmery a jej široké možnosti prispôsobenia ju dovoľujú jednoducho zakomponovať do existujúceho prostredia. V tomto prípade bolo pre inštaláciu potrebné zo strany objednávateľa zhotoviť len pevný betónový základ. Samotná plošina má samonosnú šachtu a bola dodaná na kľúč. Objednávateľ si zvolil umiestnenie zariadenia tak aby nenarúšalo priestor. Užitočný rozmer plošiny je 1100x1467mm a nosnosť je až 400kg čo plne postačuje na prevoz 3 – 4 osôb, alebo osoby na invalidnom vozíku aj so sprevádzajúcou osobou.

zvisla zdvihacia plosina a5000 kobyly 04 plosina a5000 kobyly 05

Komfortná a spoľahlivá zdvíhacia plošina so zárukou 3 roky

Ovládanie plošiny je podobné ako pri klasickom výťahu. V staniciach sa nachádzajú privolávače a na samotnej plošine je ovládanie umiestnené tak aby bolo ľahko dostupné aj pre osobu sediacu na vozíku. Tlačidlá sú dostatočne veľké a ich ovládanie je komfortné aj pre osoby so zdravotným postihnutím. Zariadenie je poháňané tzv. skrutkovicou, ktorá je tichá a spoľahlivá. Strojová časť zariadenia je integrovaná v šachte zariadenia. Na pripojenie tak stačí len prívod 230V. Na celé zariadenie je záruka 3 roky.

Pokiaľ sa chcete dozvedieť viac o tom ako sme našim klientom pomohli vyriešiť prekonávanie schodov prečítajte si viac v sekcii referencie. Na všetky zvislé plošiny je možnosť získať príspevok od štátu. Viac o tom ako sa dá získať príspevok si môžete prečítať v našom článku. Pre osobnú bezplatnú konzultáciu nás môžete kontaktovať cez nižšie uvedený formulár a ozve sa Vám náš obchodný zástupca. Prípadne nás kontaktujte telefonicky na bezplatnom čísle 0800 500 534ODPORÚČANÉ PRODUKTY

Zvislá zdvíhacia plošina Cibes A5000

vytah pre imobilnych

Zvislá zdvíhacia plošina B385

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií

OK