Skriňový zdvihák Integralift inštalovaný v spálni

V našej ponuke nájdete aj unikátny zdvíhací systém Integralift slúžiaci na presun imobilného pacienta napr. z postele na vozík. Jedinečnosť tohto produktu spočíva v tom, že je celý ukrytý v skrinke, ktorá sa dá prispôsobiť interiéru miestnosti a nepôsobí rušivo. Pozrite si ako sa skriňový zdvihák používa. Skriňový zdvihák, ktorý nepôsobí rušivo Jedná sa o unikátnu modifikáciu stropného...

V našej ponuke nájdete aj unikátny zdvíhací systém Integralift slúžiaci na presun imobilného pacienta napr. z postele na vozík. Jedinečnosť tohto produktu spočíva v tom, že je celý ukrytý v skrinke, ktorá sa dá prispôsobiť interiéru miestnosti a nepôsobí rušivo. Pozrite si ako sa skriňový zdvihák používa.


Skriňový zdvihák, ktorý nepôsobí rušivo

Jedná sa o unikátnu modifikáciu stropného zdviháku, ktorá plne zabezpečí prepravu klienta a zároveň vizuálne nenarúša miestnosť. V dobe nečinnosti je zariadenie skryté v estetickej skrine a jedným pohybom ruky sa zmení na zdvihák pre hendikepovaných. Samotné zdvíhanie sa ovláda diaľkový ovládačom a vďaka kĺbovému mechanizmu je možné závesné rameno zdviháku umiestniť práve tam kde potrebujete. Bezpečne obslúži plochu o veľkosti cca 4m². Inštalácia je možná v spálni, alebo v kúpeľni.  

Skriňový zdvihák je jednoduchý a dôstojný spôsob presunu z postele na invalidný vozík, toaletné kreslo, alebo sprchovaciu stoličku.  Zariadenie je napájané priamo z elektrickej siete a pre jeho inštaláciu nie sú potrebné žiadne stavebné úpravy. Všetko potrebné vybavenie je vždy pripravené v skrinke. Vzhľad skrinky je možné maximálne prispôsobiť miestnosti výberom rôznych farieb a dekorov. Skriňový zdvihák Integralift je možné použiť so širokým výberom špeciálnych vakov presne podľa Vašich potrieb.

Pokiaľ sa chcete dozvedieť viac o tom ako sme našim klientom pomohli vyriešiť presun v rámci bytu prečítajte si viac v sekcii referencie. Na všetky zdviháky je možnosť získať príspevok od štátu. Viac o tom ako sa dá získať príspevok si môžete prečítať v našom článku. Pre osobnú bezplatnú konzultáciu nás môžete kontaktovať cez nižšie uvedený formulár a ozve sa Vám náš obchodný zástupca. Prípadne nás kontaktujte telefonicky na bezplatnom čísle 0800 500 534