Schodisková plošina pre Slovenský Červený kríž v Prešove

Odstraňovanie bariér vo verejnom priestore sa v poslednej dobe stáva nevyhnutnosťou. O to viac nás teší, keď nainštalujeme zdvíhacie zariadenie v budove, kde sa bude intenzívne využívať. Tak ako v prípade Slovenského Červeného kríža v Prešove, pre ktorý sme dodali šikmú schodiskovú plošinu Ascendor PLG7.


Schodisková plošina, ktorá plní svoj účel

Slovenský Červený kríž je organizácia, ktorá je všeobecne známa. Venuje sa mnohým aktivitám, ktorých hlavným cieľom je pomáhať, chrániť životy, zdravie, dôstojnosť a znižovať utrpenie ľudí v núdzi. Prešovský Červený kríž sa rozhodol pre šikmú schodiskovú plošinu z dôvodu odstránenia bariéry v podobe dlhého schodiska nachádzajúceho sa v staršej budove. Obmedzením bol v tomto prípade malý priestor na parkovanie plošiny v dolnej stanici, kde boli limitujúcim faktorom dvere. Vodiaca koľajnica plošiny totiž musela skončiť tesne pred nimi tak, aby bolo možné ich používať. Vďaka univerzálnosti a priestorovej úspornosti dokáže plošina na schody Ascendor PLG7 aj takéto zadania zvládnuť bez väčších problémov. Vo fáze prípravy projektu bolo potrebné myslieť na to, že budova v ktorej bude zariadenie namontované je staršia a nie je možne prevádzať v nej zásadnejšie stavebné úpravy. Výsledkom je spokojnosť pracovníkov Slovenského Červeného kríža, ktorý plošinu využívajú každodenne.

Pokiaľ sa chcete dozvedieť viac o tom ako sme našim klientom pomohli vyriešiť architektonické bariéry prečítajte si viac v sekcii referencie. Na všetky schodiskové plošiny je možnosť získať príspevok od štátu. Viac o tom ako sa dá získať príspevok si môžete prečítať v našom článku. Pre osobnú bezplatnú konzultáciu nás môžete kontaktovať cez nižšie uvedený formulár a ozve sa Vám náš obchodný zástupca. Prípadne nás kontaktujte telefonicky na bezplatnom čísle 0800 500 534

Zavoláme Vám naspäť.

Radi zodpovieme Vaše otázky osobne. Nechajte nám Vaše telefónne číslo a my Vás budeme v čo najkratšom čase kontaktovať.

Vaše údaje nebudú zneužité.

NAŠE ZARIADENIA MÁME SKLADOM