Starostlivosť o dieťa so zdravotným znevýhodnením v domácom prostredí

Naša klientka sa už niekoľko rokov stará o svojho syna. Jeho zdravotný stav si vyžaduje nepretržitú starostlivosť. Pozrite si video v ktorom rozpráva o tom ako jej pri každodenných činnostiach pomáha stropný zdvihák PLS.


Stropný zdvihák ako nenahraditeľná pomôcka

Naša klientka sa stará o syna už mnoho rokov a sama vie najlepšie, že takáto opatera je nielen fyzicky veľmi vyčerpávajúca. Každý úkon súvisiaci s presunom a polohovaním zaťažuje chrbticu opatrovateľa. Ak treba takéto úkony vykonávať niekoľkokrát za deň je dobrá každá pomoc. Z dlhodobého hľadiska sa môže jednať o zdroj potenciálnych zdravotných problémov aj pre človeka, ktorý sa stará o dieťa, alebo dospelého. Stropný zdvihák značne odľahčí záťaž a vyššie spomínané činnosti zmení na nenáročnú rutinu.

Stropný zdvihák je jednoduchý a dôstojný spôsob presunu z postele na invalidný vozík, toaletné kreslo, alebo sprchovaciu stoličku, do vane, alebo do sprchového kúta. Zariadenie je napájané batériou a pre jeho inštaláciu nie sú potrebné žiadne stavebné úpravy. Všetko potrebné vybavenie je vždy pripravené na strope a je ľahko ovládateľné diaľkovým ovládačom. Spôsob montáže je možné prispôsobiť miestnosti podľa toho aká je výška stropu, z akého materiálu je vyhotovený, resp. z akého materiálu sú vyhotovené steny. Stropný zdvihák je možné použiť so širokým výberom špeciálnych vakov presne podľa Vašich potrieb.

Pokiaľ sa chcete dozvedieť viac o tom ako sme našim klientom pomohli vyriešiť presun v rámci bytu prečítajte si viac v sekcii referencie. Na všetky zdviháky je možnosť získať príspevok od štátu. Viac o tom ako sa dá získať príspevok si môžete prečítať v našom článku. Pre osobnú bezplatnú konzultáciu nás môžete kontaktovať cez nižšie uvedený formulár a ozve sa Vám náš obchodný zástupca. Prípadne nás kontaktujte telefonicky na bezplatnom čísle 0800 500 534

Zavoláme Vám naspäť.

Radi zodpovieme Vaše otázky osobne. Nechajte nám Vaše telefónne číslo a my Vás budeme v čo najkratšom čase kontaktovať.

Vaše údaje nebudú zneužité.

NAŠE ZARIADENIA MÁME SKLADOM